CRISIS: Equestria Audio Play!

Grupa BogyleBronies Studio podjęła się iście monumentalnego zadania: chcą oni przygotować i nagrać najprawdziwszy audio play z C:E! W sieci pojawiła się już nawet zapowiedź tego projektu:

http://www.youtube.com/watch?v=kBS1wGmvk3M

Powiem krótko, pierwsze półtorej minuty robi wrażenie. Reszta trailera to z kolei ogłoszenie o poszukiwaniu ludzi chętnych do pomocy przy tym przedsięwzięciu: od scenarzystów, muzyków czy rysowników, aż po oczywiście aktorów!

Spora część z was, drodzy czytelnicy, udowodniła już na przykład, że posiada niezłe umiejętności malarskie, więc czemu by nie spróbować? A może gdzieś tam na waszym dysku leży sobie niedokończony motyw muzyczny, który pasowałby do tego opowiadania? A może nawet chcielibyście się sprawdzić jako głos jednej z postaci? Wstępne "zapisy" trwają do końca marca, także nie zastanawiajcie się, tylko próbujcie!

Oczywiście rozumiem, że może pojawić się kwestia tzw. bariery językowej, ale nie martwcie się o to. Jeśli ktoś z was będzie zainteresowany tym projektem, to chętnie pomogę w kontaktach z BogyleBronies.

Tymczasem trzymam za nich kopytka i będę na bieżąco was informował o postępach!